Menu

strony

  • Tanie linie lotnicze - promocje i rezerwacja biletów na loty do Włoch

Loty z Polski do Włoch

Połączeń pomiędzy Polską i Włochami jest bez liku. Nie trzeba nawet martwić się o żadne przesiadki gdyż można bez najmniejszych problemów dotrzeć na miejsce bezpośrednio. Każdego dnia powinniśmy mieć do wyboru przynajmniej jedno bezpośrednie połączenie z każdego dużego lotniska w naszym kraju chociaż oczywiście nie będą to loty do wszystkich włoskich miast. Uzupełnieniem kursów regularnych są naturalnie loty czarterowe organizowane głównie przez wyspecjalizowane w tym typie przewozów linie charterowe oraz PLL LOT, który także bardzo aktywnie działa na tym polu.


Z klasycznych linii lotniczych majacych loty z Polski do Włoch do wyboru mamy Alitalię (lata z Okęcia na rzymskie Fiumicino), Airone (posiada połaczenia z Okęcia do Wenecji i mediolańskiego Malpensa) oraz oczywiście naszego narodowego przewoźnika. LOT obsługuje dwa połączenia ze stolicy latajace do Rzymu na Flumicino i na Malpensę oraz loty z Katowic do Turynu i z Krakowa także na Fiumicino.

Zdecydowanie bogatsza jest oferta tanich przewoźników czyli tanie latanie.

Ryanair prezentuje się tu najokazalej: Kraków – Bolonia; Kraków – Cagliari; Kraków – Piza; Kraków - Mediolan (Bergamo); Kraków - Rzym Ciampino; Kraków – Trapani; Poznań – Bolona; Poznań - Mediolan (Bergamo); Poznań - Rzym Ciampino; Wrocław – Bolonia; Wrocław - Mediolan (Bergamo); Wrocław – Piza; Wrocław -Rzym Ciampino; Wrocław - Wenecja (Treviso); Łódź - Mediolan (Bergamo); Warszawa Modlin - Mediolan (Bergamo) i Warzawa Modlin - Rzym Ciampino.

Trochę mniej połaczeń ma Wizz Air, które koncentruje się na lotach z Warszawy, Katowic i Gdańska do Rzymu, Mediolanu i Bolonii. Uzupełnieniem tej oferty jest także spółka zależna LOT-u eurolot, która dowiezie nas do Florencji z Katowic oraz Volotea działająca na trasie Kraków – Wenecja. W niedługim czasie można spodziewać się powiększenia oferty niemal wszystkich przewoźników.

Opinie turystów:

Dodaj własną opinię
*napisz słownie cyfrę 8* - wymagane